plen

 

GO Model Canvas Logo New

cele i strategia

NARZĘDZIA DLA MENEDŻERÓW I LIDERÓW

Powered by XELLECT | Tomasz Krzemiński

 

Zobacz więcej

 


 

GO Model Canvas Agile Designing Strategy

Zwinne Projektowanie Celów

Zobacz więcej

GO Model Canvas Extreme Designing Strategy

Ekstremalne Projektowanie Strategii

  Zobacz więcej

GO Model System 1

System Zarządzania przez Cele

Zobacz więcej

Tomasz Krzemiński || Bio

Tomek KrzemińskiTomasz Krzemiński - Trener, Designer, Project Manager. Właściciel firmy doradczo szkoleniowej XELLECT. Autor koncepcji GO Model Canvas. Specjalista w zakresie planowania strategii i zarządzania projektami strategicznymi. Pasjonuje się rozwojem metod i systemów zarządzania. Zajmuje się modelowaniem biznesu oraz tworzeniem nowych przedsięwzięć biznesowychZrealizował kilkadziesiąt projektów dotyczących rozwoju strategicznego i podnoszenia efektywności organizacji.


 

Kładzie nacisk na projektowanie rozwiązań i rezultaty wdrożeniowe. Stawia na wizualizację i jasną komunikację. Stosuje adaptacyjne i zwinne podejście do zarządzania. Opracowuje strategie dla firm, działów, zespołów oraz klastrów biznesowych. Wspiera procesy planowania celów na poziomie organizacyjnym, zespołowym i indywidualnym. Projektuje modele biznesowe. Przygotowuje zespoły do realizacji celów i strategii.

Realizuje szkolenia i wdrożenia w obszarch:

- Zarządzania projektami strategicznymi
- Przygotowanie zespołu do zmian i realizacji projektów
- Zarządzanie przez cele (MBO)
- Balanced Scorecard (BSC) 
- Key Performance Indicators (KPI)
- Objectives and Key Results (OKRs)
- GO Model Canvas (Goals & Objectives Model)
- Business Model Canvas

Prowadzi audyty irganizacyjne w obszarze strategii oraz efektywności systemu zarządzania. Zarządza projektami wdrożeniowymi ukierunkowanymi na podnoszenie efektywności produkcji. Integruje rozwiązania typu MES (Manufacturing Execution System) wspierające sterowanie produkcją (IPOsystem). Zrealizował projekty w firmach wielu branż: produkcyjna, bankowa, ubezpieczeniowa, kosmetyczna, farmaceutyczna, automotive, medyczna, spożywcza, energetyczna, AGD, lotnicza, IT, produkcji maszyn urządzeń i konstrukcji stalowych, stoczniowa.

Uczestniczy w realizacji procesów zmian oraz kształtowaniu postaw pracowników. Pracuje z zarządami i menedżerami wszystkich szczebli. Pełnił funkcje menedżerskie w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych w działach organizacyjnych oraz strategii zarządzania.Zajmował się restrukturyzacją przedsiębiorstw w branży hutniczej. Był pracownikiem naukowym Politechniki Śląskiej. Pełnił funkcję prezesa jednego z najstarszych klubów tenisowych w Polsce. Jako konsultant i trener brał udział w Rządowym Projekcie-Polsko Szwajcarskim ukierunkowanym na rozwój przedsiębiorczości. Absolwent Politechniki Śląskiej kierunków zarządzania oraz informatyki. Certyfikowany trener zarządzania ze specjalizacją planowanie strategiczne.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 601-445-299 

Tags: Tomasz Krzemiński

Drukuj E-mail