Prawa autorskie - licencja

Prawa autorskie (Copyright)

Większość informacji zawartych na stronie www.gomodelcanvas.com oraz www.gomodelcanvas.pl jest dostępna dla odwiedzających bez konieczności rejestracji. Część materiałów i informacji jest udostępniona tylko zarejestrowanym użytkownikom. Materiały i treści są udostępnione  na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe License.

Co to znaczy:

Każdy zarejestrowany użytkownik licencji może korzystać bezpłatnie z GO Model Canvas podczas pracy własnej oraz wspierać innych w zrozumieniu metody, projektowaniu modeli celów i wykorzystaniu metody do planowania rozwoju. Dotyczy to również osób, które korzystają z narzędzi w swoich firmach lub pracują w charakterze konsultantów, trenerów, coachów etc. Wymogiem korzystania z metody jest jej pełna identyfikacja, wraz z podaniem źródła licencji i autorstwa:

 

XELLECT | Tomasz Krzemiński © 2016 | www.gomodelcanvas.pl

 

Źródło i autorstwo musi być podane (czytelne i widoczne) pod każdym modelem GO Model Canvas oraz materiałami powiązanymi z metodą. Dotyczy to ilustracji, tekstów, artykułów, prezentacji itp. oraz wszelkich materiałów przygotowanych na podstawie informacji źródłowych  Licencja CC-BY-SA

Narzędzie GO Model Canvas możesz wykorzystywać do projektowania własnych modeli celów, jak również innych osób, firm lub organizacji. Jeśli chcesz włączyć narzędzie do komercyjnego programu rozwojowego o charakterze doradczo-wdrożeniowym, prosimy o kontakt z autorem: Tomasz Krzemiński tel. 601-445-299, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaadaptowanie metody do wykorzystania (stworzenia, sprzedawania) w postaci narzędzia informatycznego wymaga uzyskania zgody autora.

 

Licencja Creative Commons

GO Model Canvas by Tomasz Krzemiński is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe License.
W oparciu o utwór dostępny pod adresem www.gomodelcanvas.pl
Permissions beyond the scope of this license may be available at www.gomodelcanvas.pl.