plen

projektowanie strategii rozwoju

 

Akademia Projektowania Strategii

Design Thinking & Agile Management

GO Model Canvas designer bw

Projektowanie celów rozwojowych

Szkolenie dla osób, które zajmują się planowaniem lub wspierają procesy planowania, przygotowują strategie, wspierają zespoły lub osoby indywidualne w realizacji celów. Projektowanie celów, to ważna kompetencja osób profesjonalnie zajmujących się planowaniem rozwoju. Dotyczy osób planujących cele biznesowe, jak również tych którzy planują i pomagają planować rozwój innym.

 

Zobacz program

 

 


Projektowanie strategii HR HR Strategy DesignerProjektowanie strategii HR

Szkolenie dla menedżerów i specjalistów poszukujących inspiracji, narzędzi, modeli i metod do budowania i realizacji nowoczesnej strategii HR. Współczesny HR stał się innowacyjnym projektantem odpowiedzialnym za upraszczanie i doskonalenie działań zespołów i ich pracowników. Specjaliści HR wykorzystują kompetencje Designerów. Projektują cele i inicjatywy w sposób umożliwiający stworzenie warunków do rozwoju kompetencji, zarządzania talentami i motywowania.

 

Zobacz program

 


Projektowanie strategii sprzedaży

Projektowanie strategii sprzedaży

Szkolenie adresowane do tych firm i menedżerów, którzy chcą wprowadzić umiejętnośći myślenia i planowania strategicznego na poziomie zespołów sprzedażowych.Sprzedaż jest jednym z kluczowych aktywności każdej firmy. Działania sił sprzedaży pochłaniają bardzo dużo energii i zasobów niezbędnych do uzyskania pożądanych wyników. Odpowiednie wykorzystanie tych zasobów zależy od umiejętności planowania i koncentrowania działań sprzedażowych na tym, co przyniesie najlepsze rezultaty.

 

Zobacz program

 


Portfolio eLearning

Projektowanie celów rozwojowych

Kurs e-learningowy uczy projektowania celów rozwojowych.Jego rezultatem może być indywidualny model celów, cele zespołowe, lub strategia firmy. Kurs możesz rozpocząć od subskrypcji Base, Master lub Expert. Każda z nich wprowadza na kolejne poziomy projektowania i oferuje coraz więcej możliwości. Kurs zawiera moduły wiedzy, przykłady, filmy, instrukcje i narzędzia.

 

Zobacz program


 


Strategy DS 

Zespołowe projektowanie strategii

Warsztaty dla firm i zespołów. Dopasowane do wewnętrznych potrzeb organizacji. Wzbogacone o moduły doradcze. Ukierunkowane na zaprojektowanie i wdrożenie strategii. Wspierają projektowanie biznesu na poziomie celów, czynników sukcesu, wskaźników KPI oraz inicjatyw strategicznych. Pomagają rozwijać umiejętności myślenia strategicznego na szczeblu operacyjnym. Wprowadzają narzędzia ułatwiające planowanie i realizację celów rozwojowych. Integrują działania HR ze strategią organizacji. Przeznaczone dla liderów i ich zespołów.

 

Zobacz program

Kontakt

tomasz@gomodelcanvas.pl

  • 601-445-299
  • 32 748-45-08